Sportuji, sportujeme, sportujete

26. Květen, 2023

I letos se žáci a žákyně 1. stupně zúčastnili již tradičních sportovních soutěží jako jsou: vybíjená, miniházená a Štafetový pohár.

Ve vybíjené získalo družstvo žáků a žákyň 5. tříd 2. místo v konkurenci 6 škol.

Ve Štafetovém poháru reprezentovalo naši školu smíšené družstvo 16 žáků 2. – 5. tříd. Toto družstvo obsadilo v okresním kole 2. místo a postoupilo i do kola krajského, kde se mu však díky pádům a nepovedenému předávání štafetového kolíku nepodařilo získat kvalitní umístění. Zlatou medaili si však v doplňkové disciplíně jednotlivců – skoku z místa vybojoval David Kantor, kterému se podařilo skočit 210 cm!

V miniházené si naše děvčata vedla mnohem lépe než ve štafetách. V kategorii 3.-4. tříd získalo 1. místo družstvo dívek 4. tříd a 5. místo smíšené družstvo dívek 3. a 4. tříd. V kategorii 5. tříd obsadilo družstvo našich děvčat 2. místo.

Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Zdroj: Mgr. Kamila Copanidisová, Květen 2023