Úspěch malých i velkých házenkářek a házenkářů

24. Květen, 2017

Letošní školní rok byl pro naše házenkáře, ale především pro házenkářky, opět velice úspěšný! Po závěrečném čtvrtém kole obhájila loňské vítězství a opětovně získala putovní pohár děvčata 4.a 5.tříd. Poprvé získala zlato i děvčata 2.a 3.tříd.

Chlapci 2.a3.tříd nestačili pouze na žáky Bystřice a umístili se na 2.místě.

Chlapci 4.a 5.tříd měli v závěrečném kole smůlu. Se stejným součtem bodů se na prvních třech příčkách umístily hned 3 školy a rozhodovalo skóre. Proto se umístili „až“ na 3.místě. Všem soutěžícím blahopřejeme!

Sestavy: 2.,3.tř. D – Bruková M.,Mieszková M., Rybková A.,Wachalová M.,Pindorová N.,Klar V.,Pospíšilová E.,Popiolková E.

2.,3.tř. CH – Pilch J., Motyka V., Tkáč D., Bilko D., Vrška Š.,Bocek V., Sikora D., Szkandera J., Szpyrc V.

4.,5.tř. D –Sikorová S., Hotová B., Kušniráková S., Dudová E., Stodolová K., Rudincová A., Jachnická V., Motyková M.

4.,5.tř. CH – Lipka J., Biskos N., Brzezina O., Tonowski D., Dopirák J., M.Manoušek, Staszko V., Bruk T.,Capko V., Byrtus J.

Zdroj: Kamila Copanidisová